• USD 28.1
  • EUR 33.7
  • GBP 39.1
Спецпроєкти

Кабмін пропонує проводити перепис населення хоча б раз на десять років

Кабінет міністрів схвалив законопроєкт про внесення змін до законів "Про державну статистику", "Про всеукраїнський перепис населення", яким пропонується встановити періодичність проведення Всеукраїнського перепису населення не рідше одного разу на десять років

Всеукраїнський перепис населення України
Всеукраїнський перепис населення України
Реклама на dsnews.ua

Документ буде направлений у Верховну Раду, передає "ДС" з посиланням на трансляцію засідання Кабміну 17 лютого в Youtube.

Згідно з документом, дата і термін проведення перепису будуть визначатися урядом України.

Отримувати дані для перепису пропонується сучасними методами, а саме: заповненням респондентами переписної документації за допомогою спеціального програмного забезпечення в інтернеті, використанням національних електронних інформаційних ресурсів (систем).

При цьому за Державною службою статистики закріплюються повноваження отримувати від державних органів та національних електронних інформаційних ресурсів (систем) дані, необхідні для проведення перепису населення.

Нагадаємо, раніше в Кабміні заявили, що підготовка до організації всеукраїнського перепису населення запланована на 2021 рік, основне фінансування — на 2022-й.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua