• USD 28
  • EUR 33.2
  • GBP 38.5
Спецпроєкти

Як проходитиме пробне ЗНО у 2021 році: оголошено умови

Реклама на dsnews.ua

Український центр оцінювання якості освіти оприлюднив умови проведення пробного зовнішнього незалежного оцінювання у 2021 році

Про це йдеться у повідомленні УЦОЯО, передає "ДС".

Реєстрація для участі у пробному ЗНО-2021 триватиме протягом 5‒19 січня. Зареєструватися можна буде на сайтах регіональних центрів оцінювання якості освіти.

"З огляду на епідеміологічні загрози у 2021 році кожен учасник учасниця зможе вибрати лише один предмет для проходження пробного ЗНО. Тестування з усіх навчальних предметів (українська мова, українська мова і література, історія України, математика, біологія, географія, фізика, хімія, англійська, іспанська, німецька та французька мов) відбудуться 10 квітня", — кажуть у Центрі.

Крім того, кожний зареєстрований учасник зможе додатково завантажити тестові зошити з усіх навчальних предметів з переліку ЗНО-2021, пройти тестування вдома, а потім внести свої відповіді на спеціальний сервіс визначення результатів.

Результати для учасників, які введуть свої відповіді на спеціальному сервісі, оприлюднять на їхніх інформаційних сторінках 16 квітня. 

Як писала "ДС", Міністерство освіти і науки України затвердило дати проведення зовнішнього незалежного оцінювання на 2021 рік.

    Реклама на dsnews.ua