• USD 27.7
  • EUR 33.7
  • GBP 39.2
Спецпроєкти

Як прийматимуть українських туристів у Греції: міністр назвав умови

Греція з 14 травня планує приймати українських туристів за дотримання умов вʼїзду та перебування

Греція
Греція
Реклама на dsnews.ua

Про це розповів міністр туризму Греції Харіс Теохаріс в інтервʼю "Укрінформу", передає "ДС".

"Реальність є такою, що ми зможемо приймати українських громадян, які прибуватимуть до нашої держави, і також сподіваємося, що греки, які захочуть приїхати до України (адже ми маємо змішані шлюби, людей з родинними звʼязками), зможуть це зробити", — зазначив міністр.

Він уточнив, що 14 травня є "датою, коли ми можемо спрогнозувати з точністю, що справи підуть за планом".

Для в’їзду до Греції українці матимуть пред’явити негативний ПЛР-тест або сертифікат про вакцинацію, затверджений українською владою.

"Ми чекаємо від української влади зразки таких сертифікатів, щоб ми могли перевіряти їх на своїх кордонах, і ми прагнемо приймати також інші вакцини (не схвалені Європейським агентством з лікарських засобів", — зауважив Теохаріс.

Крім того, у Греції також обговорюють можливість заміни ПЛР-тесту на експрес-тест на антиген, щоб знизити витрати на подорожі.

Після прибуття туристів з усіх країн вибірково тестуватимуть на COVID-19 в аеропортах.

Харіс Теохаріс також зазначив, що без ПЛР-тесту до Греції зможуть в’їжджати діти до п’яти років.

Водночас він додав, що остаточне рішення щодо відкриття кордонів Греція ухвалюватиме, зважаючи на ситуацію з поширенням COVID-19 у світі.

Як писала "ДС", Харіс Теохаріс розповідав, що грецькі фахівці розробили "пʼять ліній оборони" для приймання іноземних туристів без загрози для них або місцевих мешканців.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua