• USD 27.9
  • EUR 33.2
  • GBP 38.3
Спецпроєкти

У Грецію почнуть пускати туристів з 14 травня: обіцяють обійтися "без дискримінації"

Міністр туризму Греції Харіс Теохаріс заявив, що в країну почнуть пускати туристів з 14 травня із забезпеченням повної безпеки в питанні протидії коронавірусу

Пам'ятник античної архітектури, давньогрецький храм Парфенон
Пам'ятник античної архітектури, давньогрецький храм Парфенон / Steve Swayne
Реклама на dsnews.ua

Про це Теохаріс заявив, виступаючи в парламенті, передає "ДС" з посиланням на Європейську правду.

За його словами, в грецькому плані передбачено п'ять ліній оборони для прийому іноземних туристів без загрози для них або місцевих жителів: ці лінії оборони стосуються вакцинації туристів або негативних тестів, системи випадкової перевірки EVA на кордонах і аеропортах, карантинних готелів для ізоляції будь-яких з відвідувачів з вірусом, вакцинації фахівців в галузі туризму, яка почнеться відразу після того, як буде зроблено щеплення найбільш вразливим групам громадян, і суворого дотримання медичних протоколів.

Теохаріс підкреслив, що правила, які застосовуються до грецьких громадян, застосовуються в цілому без винятку до відвідувачів з-за кордону.

"Ми не робимо дискримінації", — повторив він.

Міністр також зазначив, що такого поняття, як "вільний від ковіда" острів, не існує, оскільки тільки процедурні причини привели до загальної вакцинації жителів на менших островах.

"Вся країна в безпеці", — заявив міністр.

Нагадаємо, Теохаріс заявляв про те, що країна готова приймати туристів в травні в разі стабілізації ситуації з коронавірусом на початку березня.

Редактор: Євген Журавльов
    Реклама на dsnews.ua