• USD 28
  • EUR 33.5
  • GBP 38.6
Спецпроєкти

Як Даламан готується приймати гостей з України (ФОТО)

Реклама на dsnews.ua

Туреччина є єдиною з "пляжних країн", до якої українських туристів приймають без обмежень, пов'язаних з пандемією коронавіруса

Прилітаючи на відпочинок до цієї країни, туристам немає необхідності здавати ПЛР-тест, передає "ДС".

Повідомляється, що Туреччина почала приймати гостей з України трохи більше тижня тому і за цей час кількість рейсів збільшується, завантаженість авиабортів на сьогодні складає 100%.

Відзначимо, один з міжнародних аеропортів, які приймають сьогодні українських туристів, знаходиться у Даламані. Він приймає рейси з Лондона, Цюріха, 4-х міст Німеччини, з України зараз запущені перельоти з Києва, а з 17 липня запускають рейси зі Львова та Харкова.

Так і в Бориспольком аеропорту, і в аеропорту Даламан відповідально ставляться до безпеки пасажирів в умовах пандемії коронавіруса. У ручну поклажу сьогодні обов'язково потрібно брати дезінфікуючий засіб. В будівлях аеропортів потрібно перебувати тільки в масці. Туристам також рекомендується взяти з собою певну кількість цих засобів захисту. Також наголошується, що маску треба міняти кожні кілька годин. Туристам нагадують, що увійшовши в аеропорт в одній країні, маску вони знімуть, вже вийшовши з аеропорту іншого.

В сучасних умовах в аеропортах практично не працюють кафетерії, в літаках також не годують, роздають тільки воду. Тому, вирушаючи у подорож з дітьми, потрібно підготувати для них невеликий перекус.

Також повідомляється, що перша процедура, яку пройдуть прибули до аеропорту Даламана – це загальна перевірка температури. Люди проходять повз телевізора-сканера, який може визначити людину з підвищеною температурою. В аеропорту також дотримуються соціальної дистанції між пасажирами, тому по підлозі розміщені півтораметрові мітки для проходження паспортний контролю. Крім цього в аеропорту знаходиться багато великих плакатів з правилами поведінки для туристів. Весь персонал працює в масках, захисних екранах, рукавичках. Пасажири і співробітники митного контролю та паспортної служби максимально захищені від контактів між собою для того, щоб уникнути можливої передачі вірусу. Крім того, в аеропорту розставлено безліч дезінфекторів для будь-якого охочого і місць, де можна викинути використані маски.

Зазначимо, Даламан є ідеальним місцем для відпочинку. При цьому це не лише місце для проведення часу на пляжі, хоча загальна протяжність морського берега цього регіону становить майже 1100 кілометрів.

Туристів також порадують гори, вкриті сосновими лісами, повноводні річки, що впадають у море і створюють унікальні зони для релаксу одночасно з прісною і морською водами, а також відмінно збереглися давньогрецькі міста і театри, створюються екостежки та екогосподарства. Тут можна як відпочивати на пляжі, так і займатися скайсерфінгом, а до послуг сімей з дітьми - тихі затишні готелі. У той же час, молодь може проводити свій час на нескінченних вечірках.

Турецька державна і місцева влада робить все можливе для залучення туристів у свою країну .За перше півріччя через карантин були понесені втрати в даній галузі економіки.

Так, перша половина сезону 2020 року минула, і з 800 – 900 тисяч туристів, що приїжджали через аеропорт Даламан в регіоні Мугла і його основному туристичному центрі — Мармарісі в минулому році, у другій половині цього року очікують близько 300 000 туристів. Зазначимо, готелі в регіоні почали відкриватися тільки зараз. Якась їх частина обслуговувала внутрішній потік туристів, але частина готелів все одно була змушена закритися.

Як розповів мер Мармаріса Мехмет Октай, місто і регіон повністю готові до зустрічі українських туристів. Для готельєрів був проведений епідеміологічний семінар з поясненнями правил прийому і обслуговування туристів – починаючи з дотримання соціальних дистанцій і закінчуючи правилами для гостей і службовців готелів.

В місті в першу чергу проводиться дезінфекція громадських точок. На пляжах також дотримуються правил соціальної дистанції. По всьому місту розвішані плакати та банери з інформацією про COVID-19, про правила поведінки в громадських місцях, створено сайт, де кожен може знайти інформацію про ситуацію в місті. Мерія, зіштовнувшись з дефіцитом масок, почала їх виробництво і безкоштовно роздає всім бажаючим. Ситуація з масками взята під повний контроль. У готелях для проживаючих вони роздаються безкоштовно. Також місто стали частіше прибирати.

Зазначимо, дані заходи профілактики принесли свої результати – у місті немає жодного померлого від коронавіруса.

Також одним з будинків у Дальяне, місті регіону, володіє Джоан Роулінг. Так що серед походів на пляж, вивчення древніх руїн і походів в гори туристи можуть зустріти «маму» самого відомого хлопчика в світі — Гаррі Поттера.

    Реклама на dsnews.ua