• USD 28.3
  • EUR 34.4
  • GBP 38.1
Спецпроєкти

Як побороти осінню хандру: 5 порад від телеведучого Віталія Шкільного

З приходом осені багато людей мають пригнічений настрій, сонливість, дратівливість, втома. Поясненням цих відчуттів є осіння хандра. Вона виникає в цей період з-за того, що ми отримуємо менше сонячних променів, знижується наша фізична активність, зменшується кількість прогулянок і інших переваг літнього сезону. Популярний ведучий каналу "Україна" новин "Сегодня" Віталій Шкільний дає 5 корисних порад, як ефективно впоратися з осінньою нудьгою

Ведучий каналу "Україна" новин "Сегодня" Віталій Шкільний
Ведучий каналу "Україна" новин "Сегодня" Віталій Шкільний
Реклама на dsnews.ua

Не залишайтеся самі

Проводьте якомога більше часу з рідними. Ось що важливо, коронавірус нікуди не подівся, він близько, тому краще перейти до безконтактного спілкування. Смартфони або комп'ютери з камерою є в кожному будинку, тому підключайтеся. Надсилайте рідним відеоповідомлення, телефонуйте в месенджерах або по скайпу. Близько весь час в справах — більше контактуйте з друзями. Непоганий варіант — писати Сторіс в Instagram або дуріти в TikTok. Чим більше будете чути людей — тим менше думок про холоди.

Пошукайте нове заняття

Наш технологічний світ регулярно підносить якісь відкриття і дивовижні заняття. Чому б не "осідлати" одне з таких. Я, наприклад, другий місяць тішуся електросамокати. Погода хоч і прохолодна, але суха, тому практично щодня годинку виділяю на "прокатку" в парку або якийсь небагатолюдною вулицею. Верхи на двоколісному з моторчиком практично, як в дитинстві, тільки зусиль фізичних не потрібно. Катаючись на електросамокаті в Києві, на власній шкурі відчув, як тяжко пересуватися по деяких вулицях в місті людям з інвалідністю або з дитячими колясками.

Телеведучий Віталій Шкільний дав 5 порад, як побороти осінню нудьгу
Телеведучий Віталій Шкільний дав 5 порад, як побороти осінню нудьгу

Готуйте літні напої, так, так продовжуйте

Перші два ради — не для вас і все ще сумуєте за літом? Створіть атмосферу літа вдома! До сих пір готую літні напої. У вихідні з задоволення під Монеточку балакаю апельсин з содовою і Аперолем. Пандемія відняла в цьому році пляжний настрій і відпускний післясмак — можна його підтримувати в домашніх посиденьках. А щоб зовсім захиститися або захистити рідних і друзів від соціальних контактів і коронавірусних ризиків — творіть все це по відеозв'язку. Опалення в багатьох будинках підключили, можна навіть льоду наморозили, взяти м'яту, цукор і газовану воду — змайструвати нехмельний мохіто, як на гарячому острівному курорті.

Ходити по гриби

Осінній похід в ліс — для бабусь і дідусів з сіл, багато хто думає так. Забудьте про цю дурість! Відправляйтеся по гриби! Ніколи цього не робили і з працею можете відрізнити мухомор від боровика? Свіже повітря ніхто не скасовував. Втім, побродити, подивитися, зробити безліч фотографій за містом теж непоганий варіант. Головне багать не розводити, подихати тишею і хоч пару годин відволіктися від гулу автомобілів і стуку трамвайних коліс — неодмінно підбадьорить і додасть сил.

Складіть список планів

Знайомий усім нам Сovid-19 зіпсував плани мільярда людей, в кращому випадку. Найближчим часом людство придумає, як з ним впоратися. Поки ж кращі уми планети цим займаються — складіть список найбажаніших, потаємних справ. Багато психологів радять робити вирізки з журналів, глянцю і майструвати вдома стінгазету з планами. Замість ватману у мене замітки в телефоні: з десятком яскравих картинок, стрілок і навіть дат. Головним чином про подорожі, куди піду, як відкриють кордони і переможу підступну корону.

    Реклама на dsnews.ua