• USD 26.9
  • EUR 31.7
  • GBP 37.3
Спецпроєкти

Як виглядає "кордон" між "ДНР" і "ЛНР": у мережі з'явилися фото

Підконтрольний угрупованню "ДНР" телеканал "Юніон" зняв репортаж із так званого прикордонного пункту пропуску між підконтрольними "ДНР" і "ЛНР" територіями

Реклама на dsnews.ua

Знімальна група відвідала пункт «Дебальцеве» напередодні 19 червня, коли вільний пропуск через «кордон» відновили через рік, передає "ДС".

На пункті є паспортний контроль, невелике приміщення для співробітника «митниці», шлагбаум і табличка «Зона митного контролю». Далі — вже підконтрольна «ЛНР» територія.

Призупинили рух навесні 2020 року через ситуацію з коронавірусом. Відтоді пропускали тільки фури з товаром, а також людей, у яких є причини гуманітарного характеру (смерть близької людини, відвідування літніх родичів, робота, навчання і т.д.). При цьому тим, хто перетинає «кордон», потрібно було також проходити медпункт, повідомляючи про стан здоров'я.

Всього на так званому кордоні знаходяться чотири автомобільні пункти пропуску: «Дебальцеве», «Сніжне», «Нікішине» і «759-й км траси М-03».

Нагадаємо, бойовики не хочуть відкривати повноцінне транспортне сполучення з підконтрольною українській владі територією. Вони відкривають "Оленівку" тільки по понеділках і п'ятницях. КПВВ "Станиця Луганська" пропускає людей щодня. Решта КПВВ не працюють. Ватажок "ДНР" Денис Пушилін 7 червня дав зрозуміти, що "ДНР" відкриє інші КПВВ ще дуже нескоро.

15 червня Пушилін знову висловився проти відкриття КПВВ, заявивши, що єдина причина — це поширення коронавірусу в Україні і нібито низькі темпи вакцинації.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua