• USD 27
  • EUR 32.8
  • GBP 38.2
Спецпроєкти

Пушилін дав зрозуміти, що "ДНР" відкриє КПВВ ще дуже нескоро

Ватажок "ДНР" Денис Пушилін продовжує прикриватися коронавірусом, пояснюючи, чому не відкриває КПВВ на лінії розмежування

Денис Пушилін
Денис Пушилін
Реклама на dsnews.ua

Про це Пушилін розповів в інтерв'ю сепаратистському ресурсу NewsFront, передає "ДС".

Терорист заявив, що "МОЗ ДНР" рекомендувало закрити пункти пропуску через епідобстановку. Відкриють КПВВ, за його словами, тільки коли в Україні нормалізується ситуація з коронавірусом.

"Ми розуміємо, що ситуація, що склалася, викликає масу незручностей. Але ми керуємося виключно рекомендаціями "міністерства охорони здоров'я". І поки ситуація на Україні докорінно не зміниться, а термінів тут, на жаль, ми навіть не бачимо, з урахуванням того, що там відбувається, говорити про зміну ситуації на наших КПВВ передчасно", — сказав він.

Також він розповів, чому залишається закритою так звана межа з "ЛНР". Рух обмежили через КПВВ "Станиця Луганська". Це єдиний пункт пропуску, який щодня пропускає людей в обидва боки.

"Для нас це найбільш небезпечний напрям, звідки можливі були спалахи інфекції. Якщо ми подивимося тільки на офіційні цифри захворюваності на території України, відсутність вакцини, відсутність необхідних препаратів. У сукупності подібна ситуація на території "республік" могла би стати для нас украй критичною і привести до незворотних наслідків. Ми не можемо ризикувати життям наших людей. Так, ми знаємо, скільки труднощів доставляє людям перекриття кордонів, неможливість відвідування родичів та інше. Але тут ми вибираємо з двох поганих варіантів", — сказав ватажок "ДНР".

Нагадаємо, станом на ранок 6 червня в Україні зафіксовано 535 нових випадків коронавірусної хвороби. Жертвами інфекції стали 33 особи.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua