• USD 39.4
  • EUR 42
  • GBP 49.1
Спецпроєкти

Як заробляти через 1win partners - доступні способи

Маєш аудиторію, але не можеш її монетизувати? Реєструйся в 1win. Стань партнером сервісу. Заробляй гроші за кожного залученого користувача

Реклама на dsnews.ua

Які можливості заробітку дає 1win partners

Букмекерські компанії та інші гемблінг-майданчики у багатьох гравців асоціюються з можливістю легкого заробітку коштів. Великі ікси в слотах, високі коефіцієнти ставок — усе це вабить гемблерів і обіцяє їм великі виграші. Однак не завжди для отримання хорошого профіту необхідно вкладати свої кошти — іноді досить правильно розповісти про майданчик, щоб отримувати з цього вигоду. І 1win partners — очевидне тому підтвердження. Поговоримо в цій статті про особливості партнерської програми сервісу 1vin.co.ua, розповімо про те, як можна заробити на ній і в чому полягають її сильні сторони.

Що являє собою 1він партнерка

Партнерська програма 1win дозволяє заробляти на залученні нових користувачів без обмежень щодо способів промоції. Партнери можуть використовувати рекламні банери, реферальні посилання у соціальних мережах та особисті повідомлення. Вигода від співпраці з 1win полягає в авторитеті компанії та її репутації в гемблінг-сфері. Завдяки ліцензії Кюрасао, високоякісній службі підтримки, ефективній роботі з депозитами та виплатами, а також широкому асортименту ігор, 1win приваблює користувачів, а партнерам надає можливість отримувати бонуси за активних гравців.

Системи виплат

Наразі існують дві основні моделі виплат у партнерських програмах: CPA і RevShare. CPA передбачає одноразову виплату за кожного нового користувача, який зареєструвався та виконав цільову дію, наприклад, поповнив рахунок. Виплата нараховується через 7 днів. RevShare пропонує 50% від прибутку компанії за активність приведених користувачів, з потенціалом отримання довічного доходу, якщо ці користувачі будуть регулярно грати.

Крім цього, зазначимо, що можливі й інші формати виплат:

  • Комбінований (CPA і RevShare). Обговорюється персонально з менеджером за можливості забезпечити хороший приплив нових гравців;
  • Повністю індивідуальний. Ви можете висунути свої умови, які будуть розглянуті компанією;
  • Частково індивідуальний. Симбіоз комбінованої моделі з повністю індивідуальною (не всі умови можуть бути вами змінені).

Якими перевагами та недоліками володіє 1win партнерка

1win Partner вважається однією з найбільш досвідчених і надійних партнерських програм в індустрії азартних ігор, пропонуючи прості, зрозумілі, і водночас гнучкі умови співпраці. Учасники можуть користуватися вигідними моделями виплат, як CPA з миттєвими нагородами за дії рефералів, так і RevShare, що обіцяє довічний дохід. Можливість переговорів про індивідуальні умови співпраці додає привабливості програмі. Підтримка та допомога від компанії гарантована у просуванні та технічних питаннях. Єдиним мінусом є необхідність чекати 7 днів для використання нагород, що, у порівнянні з іншими сервісами, все ще виглядає привабливо.

    Реклама на dsnews.ua