• USD 28.2
  • EUR 34.2
  • GBP 38.6
Спецпроєкти

Канада виділила українським жінкам $ 24 млн

Реклама на dsnews.ua

Канада виділить на реалізацію в Україні кількох проектів, спрямованих на підтримку жінок, 32 млн канадських доларів (близько $ 24 млн)

Про це заявила міністр міжнародного розвитку Канади Карина Гулд, передає "ДС".

"Інвестиції у можливості для жінок і найбільш уразливих та маргіналізованих — це інвестиції у майбутнє країни. Шляхом цих ініціатив вони отримають потенціал стати потужними агентами змін, об’єднавши свої зусилля з усіма іншими людьми, які працюють над відновленням політичної й економічної стабільності. Канада і надалі залишається близьким другом України, підтримуючи її на шляху надання безпеки, процвітання та свободи усім громадянам", — сказала Гулд.

У Міністерстві міжнародного розвитку Канади уточнили, що кошти підуть на втілення проектів "з економічної підтримки жінок у сільських регіонах, внутрішньо переміщених осіб, людей з обмеженими фізичними можливостями та інших вразливих груп в Україні".

"Ключові партнери втілюватимуть ці проєкти з метою підтримання інклюзивного та сталого економічного зростання, надаючи можливості цим верстам по всій країні", — відзначили в канадському відомстві.

Канада виділить 7 800 000 доларів недержавній організації Pact Inc., яка буде вчити жінок з уразливих категорій підприємницьким навичкам; 4 300 000 доларів — французькій гуманітарній організації ACTED, яка буде прагнути збільшити економічні можливості жінок на Донбасі. Крім того, Socodevi і Дніпропетровська сільськогосподарська консультаційна служба отримають 7 900 000 доларів на розвиток сталого агропромислового виробництва; 5 100 000 доларів надійде до Фонду кооперативного розвитку Канади та його партнеру — Всеукраїнському благодійному фонду "Горені", які допомагають українським жінкам влаштуватися на підприємства легкої промисловості.

Як повідомляла "ДС", Україна звернулася за допомогою до Канади в отриманні партії вакцини від коронавірусної інфекції.

    Реклама на dsnews.ua