• USD 28.3
  • EUR 34.4
  • GBP 38.1
Спецпроєкти

Канал "Україна" представив музичного продюсера шоу "Маска"

Музичним продюсером масштабного шоу-детективу "Маска", премʼєра якого відбудеться в ефірі каналу "Україна", стане Сергій Грачов. Разом з креативною командою проєкту він підбирає репертуар для учасників, в якому артистів, схованих під химерними костюмами, не впізнають глядачі

Музичний продюсер шоу-детектива "Маска" Сергій Грачов
Музичний продюсер шоу-детектива "Маска" Сергій Грачов
Реклама на dsnews.ua

Сергій Грачов раніше працював над такими проєктами, як "Народна зірка" для телеканалу "Україна", реаліті-шоу "Фабрика зірок", а в 2017 році був запрошений одним із членів національного журі від України на "Євробачення 2017". У проєкті "Маска" за всесвітньо відомим форматом The Masked Singer Сергій відповідає за музичне наповнення шоу – це вибір пісень, їхнє аранжування, а також бере участь у формуванні манери співу учасників.

"Я працював у багатьох музичних шоу. Цей проєкт незвичайний для мене тим, що Артисти приховані під Масками і емоції можна передати тільки через музику, цікаве і чесне виконання. Показати поглядом або дограти по-акторськи тут не вийде, – коментує музичний продюсер шоу-детективу "Маска" Сергій Грачов. – Я прослухав дуже багато претендентів на участь у проєкті. У потенційних конкурсантів був матеріал із близько 20 пісень в різних стилях. Одним з головних критеріїв відбору було вміння учасників перевтілюватися і приміряти на себе абсолютно різні вокальні образи".

Продюсер Сергій Грачов
Продюсер Сергій Грачов

За словами Сергія, справжнім сюрпризом для нього стали зірки, які не є професійними виконавцями. У проєкті є вокальний коуч, який в основному працює з артистами-неспіваками.

"Я можу з упевненістю сказати, що в нашому шоу люди, які ніколи не співали навіть, за їхніми словами, в караоке, заспівають не гірше, а інші навіть краще за багатьох наших співаків. Це вже стало відкриттям для них самих, артистів, думаю, для глядача деякі теж будуть сюрпризом", – переконаний музичний продюсер проєкту "Маска" на каналі "Україна".

Нагадаємо, учасниками музичного шоу-детективу "Маска" на каналі "Україна" стануть українські зірки – актори, музиканти, коміки, спортсмени, політики, ведучі та співаки. Але їхні особистості – таємниця, розгадати яку повинні глядачі.

    Реклама на dsnews.ua