• USD 28.4
  • EUR 33.8
  • GBP 37.9
Спецпроєкти

Організатором "опитування Зеленського" виявився кандидат від "Демсокири" у міськраду Броварів

Реклама на dsnews.ua

Осередок партії "Демократична сокира" було ліквідовано після того, як зʼясувалося, що кандидат від цієї політичної сили на вибори у міськраду Броварів керує компанією, що проводила "опитування Зеленського"

Відповідну заяву напередодні оприлюднила пресслужба Демсокири, інформує "ДС".

У партії зазначили, що Володимир Татаренко, кандидат у депутати міськради Броварів, є головою фірми, яка організовувала так зване загальнонаціональне опитування "5 питань від президента". Він нібито не проінформував про свою участь в цьому опитуванні, стверджують у партії.

"Кандидат уклав цю угоду вже після свого висування від "Демократичної Сокири" і не повідомив своє керівництво про укладання договору із партією "Слуга народу", чим порушив всі моральні принципи нашої партії і підставив під загрозу всі наші дії протягом останнього року і найголовніше – нашу репутацію", — йдеться у заяві Демсокири.

Партія вже почала службове розслідування й ухвалила рішення розпустити осередок у Броварах.

"З цього моменту організація партії у Броварах вважається ліквідованою. Ми розпускаємо Броварський осередок у повному складі. Керівництво осередку у Броварах, що дозволило цьому кандидату балотуватися, відстороняється від посад", — додали у політсилі.

Ситуацію також прокоментував член партії Віктор Трегубов: "Вбиваєш купу сил, щоб перевірити кандидатів. Кандидат після висування укладає контракт на проведення опитування. Ти дізнаєшся з новин. Що ж. Керівництво осередку ще не було затверджено голосуванням, маємо можливість зняти".

Нагадаємо, раніше Громадська мережа ОПОРА повідомила, що т.з. "опитування Зеленського" в день виборів буде коштувати понад 100 млн грн.

    Реклама на dsnews.ua