• USD 28
  • EUR 33.2
  • GBP 38.5
Спецпроєкти

Карантин вихідного дня: Дніпропетровщина підкорилась рішенню Кабміну, а Луцьк подає до суду

Реклама на dsnews.ua

Дніпропетровщина підкорилась рішенню Кабміну про запровадження карантину вихідного дня

Про це йдеться в повідомленні на Telegram-каналі Дніпропетровської облради, передає "ДС".

"Сьогодні на засіданні дніпропетровської регіональної комісії ТБНС були прийняті додаткові карантинні обмеження.  Посилаючись на постанову Кабміну від 11 листопада, в області впроваджені більш жорсткі правила. Діятимуть вони з 14 до 30 листопада, тільки з 00:00 суботи до 00:00 понеділка", — заявили в облраді.

Там зазначили, що забороняється робота громадських закладів харчування – кафе, ресторанів, їдальнь та ін. Окрім тих, хто працює на замовлення або на винос; повністю забороняється робота торгово-розважальних центрів; закриваються усі магазини, окрім тих, що торгують продуктами харчування. Також працюватимуть аптеки.

Не працюватимуть на вихідних і спортзали та фітнес-клуби, театри й кінотеатри.

Разом із тим у Луцьку готують позов до суду.

"Запроваджений урядом карантин "вихідного дня" призведе до серйозних збитків і проблем для бізнесу й так виснаженого першою хвилею обмежень. Разом з тим, ефективність такого обмежувального заходу у зниженні захворюваності на COVID-19 є доволі сумнівною", — заявили у міськраді.

Секретар Луцької міськради Григорій Пустовіт закликав поліцію не притягувати до відповідальності підприємців, якщо вони працюватимуть у суботу та неділю.

Нагадаємо, у Чернівцях вирішили дотримуватись карантину вихідного дня, тому комунальне підприємство "Калинівський ринок" не працюватиме в суботу й неділю, за винятком продуктових рядів. Також карантину дотримуватиметься Київ.

    Реклама на dsnews.ua