• USD 28
  • EUR 33.2
  • GBP 38.5
Спецпроєкти

Карантин вихідного дня: "Епіцентр" працює в онлайн режимі, видаючи товари в центрах видачі замовлень

Реклама на dsnews.ua

Мережа будівельних гіпермаркетів "Епіцентр" все-таки закрила зали для відвідувачів, але продовжує працювати в карантин вихідного дня, оформляючи замовлення онлайн і видаючи їх при вході

Про це йдеться в повідомленні PavlovskyNews, передає "ДС".

Вже о 7:30 журналіст видання зафіксував чергу в одному з "Епіцентрів". Кількість відвідуючих постійно зростає.

"Епіцентр" працює в он-лайн режимі
"Епіцентр" працює в он-лайн режимі

"На вході стоять консультанти і запитують у кого які покупки. Вони допомагають зробити замовлення онлайн на комп'ютері. Куплений товар виносять відразу. Замовлення можна зробити і заздалегідь з дому по інтернету, а потім приїхати і отримати його за номером." — говориться в повідомленні.

Нагадаємо, раніше "Епіцентр" випустив в соцмережах рекламу, в якій оголосив про намір працювати, незважаючи на введений урядом карантин вихідного дня, назвавши це "72-годинний п'ятницею".

Пізніше там заявили, що будуть працювати, незважаючи на введення карантину вихідного дня. В "Епіцентрі" повідомили, що нібито через соціальні мережі та звернення в контакт-центр отримали "багато звернень від наших покупців з проханням не закривати торговельні центри під час карантину вихідного дня, за прикладом сусідньої Польщі, де будівельно-господарські гіпермаркети продовжують працювати протягом карантину ".

    Реклама на dsnews.ua