• USD 28.2
  • EUR 32.9
  • GBP 36
Спецпроєкти

"Карантинні" побачення в тюрмах і СІЗО: у Мінʼюсті назвали умови

Реклама на dsnews.ua

Міністерство юстиції України дозволило утримуваним у СІЗО та установах виконання покарань короткострокові побачення на період карантину з COVID-19

Про це йдеться у повідомленні Мінʼюсту у Facebook, передає "ДС".

Так, засудженим та арештованим на період карантину дозволені короткострокові побачення із захисниками та адвокатами, а також з родичами або іншими особами.

"Короткострокові побачення надаються виключно за умови використання зазначеними особами респіраторів (без клапана видиху) або захисних масок, що закривають ніс та рот, у тому числі виготовлених самостійно, та відсутності у них на момент побачення ознак COVID-19", — попередили в міністерстві.

Короткострокові побачення проводяться виключно через суцільне розмежувальне скло й переговорний пристрій, з дотриманням протиепідемічних правил.

Засудженим також дозволені короткострокові онлайн-побачення — з використанням засобів ІР-телефонії або Skype у спеціально обладнаних приміщеннях.

Засудженим та особам, узятим під варту, які тримаються в установах виконання покарань та слідчих ізоляторах ДКВС...

Gepostet von Міністерство юстиції України am Montag, 3. August 2020

Як повідомляла "ДС", раніше міністр юстиції України Денис Малюська оголосив, що відтепер українці можуть придбати подарункові сертифікати на користування послугами платних камер в українських слідчих ізоляторах.

    Реклама на dsnews.ua