• USD 27.6
  • EUR 33.5
  • GBP 38.9
Спецпроєкти

"Карантинні рейди": на Укрзалізниці на свята перевірятимуть носіння масок

Під час Великодньо-травневих вихідних на рейсах "Укрзалізниці" національна поліція та воєнізована охорона перевірятимуть, як пасажири носять маски

Реклама на dsnews.ua

Про це повідомив керівник з комунікацій та маркетингу пасажирського напрямку "Укрзалізниці" Олександр Шевченко, передає "ДС" з посиланням на Громадське.

"Теоретично, згідно з правилами перевезень, начальник поїзда має таке право (висадити пасажира з потяга – ред.).

Але застосовувати фізичну силу до людини, якщо вона відмовляється це зробити, то взяти її за руку і витягти з поїзда, він не може.

Для цього він залучає поліцію, яка, звісно, повинна цю людину зняти. У нас налагоджена взаємодія з поліцією, є кейси, є приклади, як це відбувається.

Провідники та начальники поїздів прекрасно проінструктовані. Якщо людина адекватна, то, як правило, ситуація не доходить до цього пункту", — розповів Шевченко.

Шевченко зазначив, що під час травневих свят компанія жорстко слідкуватиме за дотриманням карантинних правил.

Так, кожен потяг до та після рейсів проходитиме спеціальну обробку всередині та ззовні. Працівники та пасажири мають носити маски та дезінфікувати руки як потягах, так і на вокзалі. Для цього у кожному вагоні встановили санітайзери.

Окрім того, за словами Шевченка, Національна поліція та воєнізована охорона "Укрзалізниці" зможе проводити "рейди" і перевірятиме, як пасажири та співробітники компанії носять маски.

Нагадаємо, у звʼязку з підвищеним попитом "Укрзалізниця" запустила додаткові рейси на період великодніх і травневих свят.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua