• USD 27
  • EUR 31.8
  • GBP 37.2
Спецпроєкти

Карта з "російським Кримом": телеканал "Дом" звернувся до СБУ

Заставка з графічним зображенням Криму як частини Росії відсутня в розпорядженні телеканалу "Дом", проте факт її появи в ефірі все-таки мав місце

Реклама на dsnews.ua

Про це йдеться в заяві на сайті телеканалу, передає "ДС".

Раніше стало відомо, що на телеканалі "Дом" була оприлюднена географічна карта, на якій окупований Крим вказаний як частина Росії.

"У зв’язку з ситуацією щодо повідомлень про графічне зображення в ефірі телеканалу "Дом", де присутня карта Росії з Кримом, телеканал повідомляє: проєкт "Русский дневник" має графічну заставку з картою РФ, але без зображення окупованого півострова. Разом із тим, в одному з випусків раптово з’являється зображення півострова, і потім так само раптово зникає. Випуск було вилучено з ефіру каналу. Всі попередні планові випуски проєкту "Русский дневник" мають затверджену каналом графічну заставку — карта Росії без Криму. Джерела походження і потрапляння фейкової заставки наразі з’ясовуються Службою внутрішньої безпеки", — йдеться в заяві.

На телеканалі підкреслили, що триває службова перевірка через те, що подібної графічної заставки немає в розпорядженні каналу, і як вона потрапила в один з випусків — невідомо.

"Всі долучені до цього проєкту особи наразі відсторонені від виконання своїх обовʼязків. Попередньо винний встановлений. Крим — це Україна, і канал "Дом" робить усе можливе задля повернення його додому, стаючи при цьому об’єктом диверсій та провокацій. Публічно звертаємось до Служби безпеки України щодо допомоги нам у проведенні внутрішнього розслідування", — резюмували на телеканалі.

Як писала "ДС", наприкінці червня "Укрзалізниця" потрапила у скандал через "російський" Крим на київському вокзалі.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua