• USD 39.4
  • EUR 42.8
  • GBP 49.9
Спецпроєкти

Карта України без Криму: МОН змусив видавництво виправити "помилку"

Видавництво "Грамота" на вимогу Міністерства освіти і науки та Державної наукової установи "Інститут модернізації змісту освіти" все ж таки переробило умовну позначку України без Криму у підручниках історії для 9-10 класів

Реклама на dsnews.ua

Про це йдеться у відповіді МОН на запит Суспільного, інформує "ДС".

"Щодо невідповідного зображення мапи України у позначках інформуємо, що ДНУ "Інститут модернізації змісту освіти" вжито відповідних заходів реагування. На вимогу Інституту видавництво "Грамота" переробило згадану умовну позначку й підготувало заміну електронних варіантів підручників для розміщення в електронній бібліотеці Інституту", — йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, у матеріалі підручників "Історія України" для 9 класу закладів загальної середньої освіти (автор Струкевич О. К.) та "Історія України" (рівень стандарту) для 10 класу закладів загальної середньої освіти (автор Струкевич О. К.) було виявлено мапу України без Криму. Міносвіти назвало помилку "прикрою".

Електронні варіанти підручників із новою умовною позначкою розміщено в електронній бібліотеці "Інституту модернізації змісту освіти" (9 клас і 10 клас).

Як писала "ДС", 1 березня народний депутат проросійської фракції "Опозиційна платформа — За життя" Вадим Рабінович опублікував у себе в Facebook карту України без окупованого Росією Кримського півострова. Більш того, на карті одіозного політика присутні абревіатури квазіреспублік "ЛНР" і "ДНР".

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua