• USD 28.3
  • EUR 33.4
  • GBP 37
Спецпроєкти

Катастрофа Ан-26: "чорні ящики" розшифровані, але не без проблем

Реклама на dsnews.ua

Бортові самописці військового Ан-26, який розбився під час заходу на посадку в аеропорту Чугуєва Харківської області, розшифрували

Про це заявила голова підкомітету з державної безпеки та оборони Комітету ВР Ірина Верещук в ефірі каналу "Україна 24", передає "ДС".

"Сьогодні нам доповіли, що "чорні скриньки" було розшифровано. Спочатку були проблеми зі звуком, але зараз все розшифровано. Вже сьогодні приступаємо до оцінки того, що було в "чорних скриньках", — сказала вона.

Нагадаємо, увечері 25 вересня військовий літак Ан-26 розбився поблизу Чугуєва під час заходу на посадку. На його борту знаходилися 7 офіцерів і 20 курсантів Харківського національного університету Повітряних сил. Вижив тільки один курсант — 20-річний курсант Вʼячеслав Золочевський, який розповів про своє спасіння.

Харківський національний університет Повітряних сил імені Івана Кожедуба оприлюднив список загиблих в результаті падіння військового літака АН-26 в Чугуєві.

Жертв аварії військового літака Ан-26 в Харківській області, в якій загинули офіцери і курсанти Харківського національного університету Повітряних сил ім. І. Кожедуба, ідентифікуватимуть за аналізами ДНК.

    Реклама на dsnews.ua