• USD 28
  • EUR 33.5
  • GBP 38.6
Спецпроєкти

Катастрофа Ан-26 на Харківщині: загиблих будуть ідентифікувати за ДНК

Реклама на dsnews.ua

Жертв аварії військового літака Ан-26 в Харківській області, в якій загинули офіцери і курсанти Харківського національного університету Повітряних сил ім. І. Кожедуба, будуть впізнавати по аналізах ДНК

Про це заявив на брифінгу голова Харківської обласної державної адміністрації Олексій Кучер, передає "ДС" з посиланням на "РБК-Україна".

"Встановлено контакти з 20-ма родинами. З 16-ма сімʼями проведені зустрічі. Ще 4 — на телефонному контакті. Організовано розміщення, харчування, транспорт і супровід для всіх, а також медична та психологічна допомога", — зазначив чиновник.

Кучер підкреслив, що зараз вже визначені особи, ДНК яких використовують для експертизи по встановленню осіб загиблих.

"Виходячи з мого спілкування з органами попереднього розслідування — вже завтра почнеться відбір зразків. Експертиза по всім 25 особам буде проводитися у Харкові. На це буде потрібно 2-3 тижні", — заявив голова облдержадміністрації.

Нагадаємо, увечері 25 вересня військовий літак АН-26 розбився біля Чугуєва. Літак впав під час заходу на посадку. На його борту знаходилися 7 офіцерів і 20 курсантів Харківського національного університету Повітряних сил. Вижив лише один курсант.

20-річний курсант Вʼячеслав Золочевський, який вижив у катастрофі літака Ан-26, розповів про своє спасіння.

Харківський національний університет Повітряних сил імені Івана Кожедуба оприлюднив список загиблих в результаті падіння військового літака АН-26 в Чугуєві.

    Реклама на dsnews.ua