• USD 27
  • EUR 30.3
  • GBP 36
Спецпроєкти

Київ не впроваджуватиме спецперепустки на транспорт у "червоній" зоні, — КМДА

У "червоній" зоні карантину громадський транспорт працюватиме в штатному режимі. Зараз не йдеться про запровадження спецперепусток

Фото з відкритих джерел
Реклама на dsnews.ua

Про це на брифінгу заявив перший заступник голови КМДА з питань здійснення самоврядних повноважень Олексій Кулеба, передає "ДС" із посиланням на Укрінформ.

"Громадський транспорт продовжуватиме роботу в штатному режимі, за умови дотримання перевезення кількості пасажирів не більше ніж передбачено в реєстраційних документах транспортного засобу. Не йдеться про впровадження спецперепусток", — підкреслив він.

Він зазначив, що зараз Київ за показниками захворюваності на COVID-19 відповідає "червоному" рівню.

"На сьогодні Київ перебуває в "помаранчевій" зоні, але у нас уже першу добу, коли показники захворюваності такі, які відповідають "червоній" зоні. Це означає, що якщо ситуація буде розвиватися таким неоптимістичним шляхом, через три дні поспіль показників "червоноі" зони державна комісія з техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій може перевести місто Київ до "червоної зони", — сказав Кулеба.

Він нагадав, що в Києві 22 жовтня відбулося засідання комісії з надзвичайних ситуацій, яка встановила додаткові обмеження, які діятимуть на території столиці після переходу в червону зону. Він відзначив, що посилений контроль за дотриманням карантинних обмежень будуть здійснювати правоохоронці, робочі групи, які складатимуться з представників Муніципальної варти і Держспоживслужби.

Як повідомляла "ДС", через ситуацію з коронавірусом у школах Києва оголосили карантин на два тижні.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua