• USD 26.9
  • EUR 32.6
  • GBP 37.9
Спецпроєкти

Київські митники перехопили поштові відправлення з кольоровими діамантами (ФОТО)

Київські митники затримали відправлення, не задекларовані належним чином: понад пів сотні американських кольорових діамантів

Митники виявили 61 діамант
Митники виявили 61 діамант
Реклама на dsnews.ua

Про це йдеться у повідомленні Київської митниці, передає "ДС".

Митники виявили 61 діамант під час спроби переслати їх у міжнародних поштових відправленнях, видаючи за розподільники документів. Найбільші та найдорожчі — два жовті камені (вартістю 5,3 тис. доларів) і три безбарвні (2,9 тис. доларів). Також знайшли два діаманти незвичного небесно-блакитного кольору із зеленим відтінком.

"Три міжнародні поштові відправлення від одного відправника з американського Балтимора прямували на адресу киянина та мешканців Дніпра. Згідно декларацій, у цих посилках мали знаходитися розподільники документів вартістю 0 доларів США", — розповіли на митниці.

Під час огляду відправлень виявили каміння у пакетах з рукописними позначками щодо маси, кольору, чистоти тощо.

Митна експертиза встановила, що це дорогоцінне каміння першого порядку. Маса найбільшого — 1,07 карата, а його виміри — 6,51 х 6,47 х 4,14 мм

Коштовне каміння відправник намагався переслати до України, не задекларувавши належним чином.

Правоохоронці склали протоколи про порушення ст. 472 Митного кодексу України. Діаманти вилучено. Їх орієнтовна вартість — 11,6 тис. доларів (319 тис. грн).

Під час огляду відправлень виявили каміння у пакетах
Під час огляду відправлень виявили каміння у пакетах

Як писала "ДС", у київському аеропорті "Бориспіль" прикордонники затримали чоловіка та жінку, які перевозили діаманти, попередньо оцінені у 15 млн грн.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua