• USD 28.2
  • EUR 33.3
  • GBP 36.5
Спецпроєкти

Київ включили до "жовтої зони" карантину

Реклама на dsnews.ua

Комісія з техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій прийняла рішення зарахувати Київ до так званої "жовтої" карантинної зони

Про це заявив міністр охорони здоровʼя Максим Степанов, передає "ДС" з посиланням на "РБК-Україна".

За його словами, в столиці був перевищений показник захворюваності і виявлених хворих 40 на 100 тисяч населення за 14 днів.

"Якщо ми говоримо про місто Київ, який належать до жовтого рівня епідемічної небезпеки за показниками захворюваності коронавірусом", — повідомив Степанов.

Київ офіційно потрапить в жовту зону в 00:00 17 серпня.

В регіонах "жовтої зони" дозволяється проведення масових заходів із розрахунку не більше 1 людини на 5 квадратних метрів. Зали в кінотеатрах можуть бути заповнені не більше ніж на 50%, а кількість пасажирів у громадському транспорті не має перевищувати число сидячих місць. Крім того, заборонено відвідування закладів соціального захисту, в яких перебувають люди похилого віку, крім тих, які надають послуги кризово.

Як повідомляла "ДС", за добу, 12 серпня, в Києві лабораторно підтвердили 182 нових випадки COVID-19. На сьогоднішній день в столиці вже 9 869 підтверджених випадків коронавірусу. Всього коронавірус побороли 3 278 жителів Києва. Померли від ускладнень захворювання 147 осіб.

    Реклама на dsnews.ua