• USD 28.1
  • EUR 33.7
  • GBP 39.1
Спецпроєкти

Київські школи попросили піти на канікули з 21 жовтня

Реклама на dsnews.ua

Столична влада надіслала рекомендації керівникам навчальних закладів про те, щоб розпочати осінні канікули у школах раніше – з 21 жовтня

Про це повідомив мер Києва Віталій Кличко під час онлайн пресконференції, передає "ДС".

"Школи сьогодні можуть розробляти окремі плани навчання. І заздалегідь планувати розклад канікул. Але. Місто вже надіслало рекомендації керівникам навчальних закладів про те, щоб розпочати осінні канікули раніше – з 21 жовтня… За парти після канікул школярі мають повернутись 29 жовтня", – сказав Кличко.

Водночас мер підкреслив, що все залежатиме від епідеміологічної ситуації у місті — за умов її погіршення, на дистанційне навчання школярів, можливо, доведеться відправити раніше.

Як зазначається, таке рішення запропонував Департамент освіти і науки з урахуванням рекомендацій Міністерства освіти для запобігання поширенню вірусу. А також – для створення безпечних умов проведення місцевих виборів. 

Нагадаємо, раніше в.о. міністра освіти і науки Сергій Шкарлет заявив, що Міністерство освіти направить до всіх установ середньої освіти рекомендаційного листа щодо встановлення осінніх канікул з 15 по 30 жовтня в звʼязку з погіршенням ситуації з поширенням коронавірусної інфекції.

    Реклама на dsnews.ua