• USD 26.7
  • EUR 31.3
  • GBP 36.4
Спецпроєкти

"Кінокар'єру необхідно колись починати": Олег Сенцов запросив усіх охочих до кіношколи у Миргороді від "Гончаренко центру"

Олег Сенцов прямо з червоної доріжки Одеського кінофестивалю запросив молодь узяти участь у кіношколі у Миргороді, яку організовує освітній простір "Гончаренко центр"

Олег Сенцов
Олег Сенцов
Реклама на dsnews.ua

Режисер зазначив, що це прекрасна можливість для того, щоб познайомитися зі сферою та розпочати кар’єру у кіно.

«Всі ми колись починали свою карʼєру та робили перші кроки в професії, це завжди непросто», — сказав режисер.

«Гончаренко центр» у Миргороді розпочав набір на школу кіно для підлітків 15-18 років. За тиждень учасники ознайомляться з усіма етапами створення кіно, а їх менторами будуть діючі експерти. Організатори вважають, що школа надасть учасникам можливість визначитись у тій галузі, яка їм найбільше до вподоби, та почати діяти у цьому напрямку.

«Надавати можливості для розвитку — це мета усіх «Гончаренко центрів». Ми підтримуємо бажання громади та докладаємо зусиль, щоб втілити їх у реальність. У Миргороді був запит на кіношколу саме для підлітків, їм цікаво розібратися, чим живе ця сфера та як почати свій шлях у цій професії. Сподіваюсь, що через кілька років ми побачимо кінострічки учасників на фестивалях», — зазначив засновник «Гончаренко центрів», народний депутат Олексій Гончаренко.

Нагадаємо, «Гончаренко центри» – це всеукраїнська мережа освітньо-культурних осередків, в яких безкоштовно викладають англійську і китайську мови, фінансову грамотність, готують підлітків до ЗНО, проводять спортивні заняття тощо. Засновником мережі є народний депутат України Олексій Гончаренко.

    Реклама на dsnews.ua