• USD 26.7
  • EUR 31.4
  • GBP 36.9
Спецпроєкти

Кінотеатри на локдауні можуть не закрити: Ляшко назвав умову

Під час можливого жорсткого карантину українські кінотеатри зможуть продовжувати роботу за умови повної вакцинації персоналу

Ілюстративне фото
Ілюстративне фото / Фото з відкритих джерел
Реклама на dsnews.ua

Про це 6 серпня в ефірі телеканалу " +1 " заявив міністр охорони здоров'я України Віктор Ляшко, передає "ДС".

Міністр нагадав, що схоже умова стосується навчальних закладів. Зокрема, в разі виходу регіону з "зеленої" зони адаптивного карантину (попадання в "жовтий", "оранжевий" або "червоний" рівень епідемічної небезпеки), щоб установа продовжила роботу, їй потрібно мати не менше 80% повністю щеплених від COVID-19 працівників.

"Адаптивний карантин передбачав, що діти йдуть на офлайн-навчання. Ми говоримо, що не хочемо, щоб дітей відправляли на офлайн-навчання, краще провакцинуватися, щоб діти могли приходити до навчального закладу... Додатково далі будуть з'являтися інші сфери, які можна буде відкривати під час жорстких карантинних обмежень в разі, якщо буде вакцинація. Ми говоримо і про кінотеатри... дивимося культурні заходи, масові заходи", — сказав Ляшко.

Глава МОЗ закликав не чекати локдауну, а вакцинуватися заздалегідь, щоб в Україні не було запроваджено жорстких карантинних обмежень.

Редактор: Євген Журавльов
    Реклама на dsnews.ua