• USD 41.2
  • EUR 44.7
  • GBP 53
Спецпроєкти

"Кисень є, дихати легше": Зеленський пообіцяв 1 тисячу гривень за повний курс вакцинації

Президент Володимир Зеленський заявив, що держава буде платити громадянам за проходження повного курсу вакцинації від коронавірусу 1 тисячу гривень

Офіс президента України
Реклама на dsnews.ua

Про це голова держави заявив у своєму зверненні, повідомляє "ДС".

"13 вважається нещасливим числом, але ми щасливі, адже саме на 13% знизився рівень госпіталізацій від ковіду. Вперше за останні три місяці кількість людей, які виписані з лікарні, більше, ніж кількість госпіталізованих. Також ми спостерігаємо зменшення випадків коронавірусної хвороби за тиждень на 6%", — сказав він, відзначивши, що такі результати стали можливі завдяки щепленню.

Голова держави закликав не знижувати темпи вакцинації та робити щеплення активніше.

"Ми пройшли пік цієї захворюваності і медична система починає дихати легше. У нас достатньо кисню, щоб дихати легше було всім.

Він додав, що держава продовжує програму підтримки бізнесу і громадян та розробляє низку нових інструментів. Так, найближчим часом запрацює спеціальна програма підтримки сфер, які постраждали від карантинних обмежень найбільше, "а саме, креативний, спортивний та транспортний сектор економіки".

"Кожен, хто зробив щеплення, може отримати 1 тисячу гривень. Швидко і зручно. Тобто — через додаток "Дія", — сказав він, додавши, що за ці кошти можна буде придбати абонемент у фітнес-клуб, квитки на концерт або квитки на внутрішні перевезення для розвитку внутрішнього туризму.

Програма стартує 19 грудня. До кінця року на неї буде виділено близько 3 млрд грн. Стільки ж буде виділено і на початку 2022 року. Зеленський пообіцяв, що буде розроблений механізм отримання коштів тими, хто не користується смартфонами та додатком "Дія".

Редактор: Марія Чиренко
    Реклама на dsnews.ua