• USD 36.6
  • EUR 40
  • GBP 44.8
Спецпроєкти

Китайський коронавірус дістався до Шрі-Ланки

Реклама на dsnews.ua
На Шрі-Ланці зафіксований перший випадок захворювання новим різновидом коронавіруса пневмонії

Про це повідомляє News 1st, передає "ДС".

Зазначено, що хвора 43-річна громадянка Китаю прибула на острів з китайської провінції Хубей (адміністративний центр - місто Ухань, який є епіцентром захворювання).

"Жінку госпіталізували в інфекційну лікарню 25 січня. У понеділок її аналізи показали позитивну реакцію на коронавірус", - зазначено в повідомленні.

Нагадаємо, раніше Всесвітня організація охорони здоров'я (ВООЗ) повідомила, що рівень загрози розповсюдження коронавіруса з Уханя підвищений до високого.

Раніше повідомлялося, що в світі стрімко поширюється коронавірус 2019-nCoV, які вперше був зафіксований в Ухани (Китай). Станом на 26 січня, понад 2 тис. осіб у всьому світі були заражені. Вже 56 осіб померли від цієї хвороби. Всі смерті зафіксовані в Китаї.

Першу смерть від вірусу за межами Уханя зафіксували в Шанхаї.

Випадки зараження були зафіксовані у Франції, США, Південній Кореї, Японії, Таїланді, Австралії, Малайзії. В основному всі заражені нещодавно відвідували Китай, а більшість з них - Ухань.

Раніше повідомлялося, що Пекін ввів вищий рівень реагування на загрозу суспільному здоров'ю у зв'язку з поширенням нового коронавіруса пневмонії. Через це скасували святкування китайського Нового року.

    Реклама на dsnews.ua