• USD 28
  • EUR 33.7
  • GBP 39
Спецпроєкти

Китайську вакцину в Україні хочуть зареєструвати до першого лютого: відразу після Бразилії

Реклама на dsnews.ua

Українська фармкомпанія "Лекхім" розраховує зареєструвати вакцину від коронавірусу CoronaVac  виробництва китайської компанії після того, як аналогічну процедуру успішно здійснить Бразилія

Про це повідомив на пресконференції 13 січня голова наглядової ради фармацевтичної групи «Лекхім» Валерій Печаєв.

За його припущенням, вакцинація в Бразилії почнеться 25 січня.

«12 штатів, перший – Сан-Паоло. Вони повинні зареєструвати вакцину до 25 числа. І ми сподіваємося, що це буде реєстрація 18-19-го. Щойно зареєструє Бразилія, моментально ми всі ці матеріали подаємо в наш Державний експертний центр на реєстрацію. Я думаю, що ми повинні зареєструвати вакцину в Україні до 1 лютого. Ну, можливо, 5-го, подивимося. Але на початку лютого вона повинна бути зареєстрована», – сказав він.

Директор департаменту з розвитку групи «Лекхім» Михайло Ренський додав, що компанія планує подати висновки бразильського регулятора на розгляд Міністерства охорони здоров’я.

Як повідомляла "ДС", українська фармакологічна компанія "Лекхім" планує в 2022 році почати виробництво вакцини від коронавірусу китайської компанії Sinovac.

Нагадаємо, 12 січня бразильський Інститут Бутантан уточнив дані про ефективність вакцини від коронавірусу китайської компанії Sinovac, яку хоче закупити Україна. За даними університету, загальна ефективність вакцини виявилася близько 50,4%.

Міністр охорони здоровʼя Максим Степанов заявив, що якщо ефективність китайської вакцини проти коронавірусу буде менше 70%, компанія-виробник компенсує Україні все кошти, витрачені на її закупівлю.

    Реклама на dsnews.ua