• USD 28.2
  • EUR 33.2
  • GBP 36.2
Спецпроєкти

Кива вдруге неправильно вивісив "прапор Лукашенка" у Раді (ФОТО, ВІДЕО)

Реклама на dsnews.ua

Народний депутат проросійської фракції ОПЗЖ Ілля Кива у ложі преси вивісив державний прапор Білорусі. Вдруге одіозний нардеп не зміг розібратися із тим, як правильно це зробити

Фото з Кивою сьогодні опублікувала народний депутат фракції "Європейська Солідарність" Вікторія Сюмар, інформує "ДС".

"Люди, які з народом Білорусі VS Ківа… Ти є той, з ким ти є", — прокоментувала вона.

Ілля Кива з державним прапором Білорусі
Ілля Кива з державним прапором Білорусі

Сами Кива у себе у Facebook опублікував відео, на якому звинуватив нардепів, які сьогодні прийшли до Ради з національними біло-червоними прапорами, у тому, що вони є "агентами Сороса" і нібито поділяють "ідеологію насильства".

Примітно, що Кива, який так палко підтримує в.о. президента Білорусі Олександра Лукашенка, вивісив прапор неправильно, фактично перевернув його.

"Перевернутий прапор — знак капітуляції. Кива знає — Бацька все", — прокоментував нардеп ЄС Володимир Вятрович.

Ілля Кива з державним прапором Білорусі
Ілля Кива з державним прапором Білорусі

Втім, це вже не перше непорозуміння Киви з офіційним прапором Білорусі. Так, 1 вересня разом з кумом російського президента Віктором Медведчуком він вже демонстрував відсутність поваги до державної символіки сусідньої країни.

Довідка. Правильне розміщення кольорів на державному прапорі Білорусі: з боку древка (зліва) на прапорі розміщено вертикальну білу смугу з білоруським національним орнаментом червоного кольору. Зверху розташована червона смуга (займає ⅔ ширини прапора), знизу — зелена.

Біло-червоно-білий прапор — історичний національний прапор Білорусі. У 1918 році — прапор Білоруської Народної Республіки, у 1991—1995 рр. — державний прапор Республіки Білорусь. На сьогодні є символом опозиції.

    Реклама на dsnews.ua