• USD 28.3
  • EUR 34.4
  • GBP 38.1
Спецпроєкти

Кияни активно викликають поліцію через "опитування Зеленського"

Станом на ранок 25 жовтня Подільське управління поліції в Києві отримало понад 10 повідомлень про порушення виборчого процесу представниками так званого "опитування Зеленського"

Опитування Зеленського в Києві
Опитування Зеленського в Києві
Реклама на dsnews.ua

Про це сказав один із патрульних на Виноградарі на виборчу дільницю №800680 у школі №93, інформує "ДС".

"У дворі школи на території дільниці чоловік без жодного бейджика в білій накидці з написом "5 питань від президента" роздавав анкети для так званого опитування від Володимира Зеленського. Опитувач не може пояснити, на підставі чого проводить свою акцію під час виборчого процесу на території дільниці. Також він не має ніяких документів, які б посвідчували його особу як представника соціологічної служби. До прикладу, поряд працюють працівники соціологічної служби "Рейтинг" із бейджиками й мокрими печатками організації на них", — йдеться у повідомленні Руху "Чесно".

Зазначається, що оскільки поліціянти, які забезпечують порядок на дільницях, відмовилися реагувати на порушення, його зафіксував екіпаж патрульної поліції.

"Зауважимо, що відповідно до додатку 26 постанови ЦВК №117 від 25 червня 2020 року, дільницею є не лише приміщення для голосування, але й вулиці, на яких проживають виборці. Проведення за партійний кошт "опитування", гаслом якого є однойменне партійне гасло "Слуги народу" "Буде так, як вирішиш ти", може розцінюватися як агітація і втручання у виборчий процес", — повідомили у "Чесно". 

Передвиборчий лозунг
Передвиборчий лозунг

Журналісти також зауважили, що на аналогічний виклик об 11:00 у Солом’янському районі на дільницю №800943 поліція не приїхала. 

Як писала "ДС", раніше було зафіксовано залучення до так званого "загальнонаціонального опитування", ініційованого президентом Володимиром Зеленським, неповнолітніх осіб.

    Реклама на dsnews.ua