• USD 28.1
  • EUR 33.2
  • GBP 36.2
Спецпроєкти

Кличко поділився відеозаписом будівництва метро на Виноградар

Реклама на dsnews.ua

У Києві встановили планшайбу на тунелепрохідницький комплекс, за допомогою якого будуть прокладати тунелі метро на Виноградар

Про це йдеться в повідомленні Київського міського голови Віталія Кличка в Facebook, передає "ДС".

"Вчора під керівництвом фахівців з Німеччини встановили планшайбу на тунелепрохідницький щит вагою майже 60 тонн і діаметром більше 6 метрів. Встановили її на комплекс" Галина ", за допомогою якого будуть прокладати тунелі двох нових станцій метро", — написав Кличко.

Він зазначив, що за місяць комплекс пройде близько 200 метрів під землею, і приблизно через півроку буде прокладений один з тунелів.

Друзі! На тунелепрохідницький комплекс, за допомогою якого будуть прокладати тунелі метро на Виноградар, під керівництвом фахівців з Німеччини, встановили планшайбу. Вагою майже 60 тонн і діаметром – понад 6 метрів.Встановили її на комплекс «Галина», за допомогою якого будуть прокладати тунелі двох нових станцій метро. За місяць комплекс проходитиме близько 200 метрів під землею. І приблизно за півроку буде прокладено один із тунелів. Дві станції в бік Виноградаря - "Мостицьку" і "Проспект правди" плануємо відкрити наприкінці наступного року.

Gepostet von Кличко - мер am Freitag, 14. August 2020

"До кінця наступного року ми плануємо відкрити дві станції метро на Виноградар — "Мостицька" і "Проспект Правди", — підкреслив Кличко.

Кличко також оприлюднив відео, як проходив процес установки обладнання.

Як повідомлялося, в столиці в рамках будівництва метро на Виноградар, орієнтовно через два тижні метробудівці планують розпочати роботи з розробки тунелю між станціями "Сирець" і "Мостицька".

Дві нові станції Сирецько-Печерської лінії — "Мостицька" і "Проспект Правди" планують відкрити в грудні 2021 року.

Нагадаємо, в Харкові станцію метрополітену "Московський проспект" перейменували в "Турбоатом".

    Реклама на dsnews.ua