• USD 28.2
  • EUR 32.9
  • GBP 36
Спецпроєкти

Кличко в оновленому парку Партизанської слави відкрив фонтан, який потрапив до реєстру рекордів України

Реклама на dsnews.ua

Фонтан у парку Партизанської слави був внесений до Національного реєстру рекордів України як найвищий світловий пішохідний фонтан

Відповідний сертифікат КО "Київзеленбуд" отримало 12 серпня під час відкриття мером Києва Віталієм Кличком оновленого парку, передає "ДС".

"Коли ми оновлюємо парки, намагаємося підкреслити їх особливість, надати їм емоцій. Вважаю, що в парку Партизанської слави нам вдалося це максимально. Ми не тільки дотримувалися стандартів у створенні сучасного простору для відпочинку, але і побудували унікальний для України об'єкт. Фонтани — це завжди позитив, а найвищий пішохідний світловий — це вже неабияка гордість ", — розповідає в. о. генерального директора КО "Київзеленбуд" Олексій Король.

Світловий пішохідний фонтан є одним з елементів входу в парк. П'ять арок висотою від 6 до 7,7 метрів створюють водоспад, а між струменями води, що піднімаються знизу, можна пройтися. Для створення водного малюнка були встановлені 464 форсунки. У вечірній час фонтан підсвічується з допомогою LED-світильників, які відтворюють 16,7 млн. відтінків. Крім того, є інтерактивний режим — можна самостійно міняти сценарій фонтану.

Фонтан працює щоденно з 10:00 до 15:00, і у вечірній час з 18:00 до 23:00, крім вівторка (технічний день), коли фонтан будуть чистити і перевіряти справність усіх систем.

Довідка

Парк Партизанської слави був створений в 1970 році. На його території знаходиться ландшафтний заказник місцевого значення "Краснохутірські озера". Парк унікальний поєднанням різних типів садово-паркових ландшафтів.

В цьому році завершився масштабний капітальний ремонт парку. Облаштовано майже 10,4 тис. кв. м доріжок з ФЕМ, встановлено по 114 паркових лавок та урн для сміття, відремонтовано громадський туалет і бюветний комплекс, збудовано дитячий майданчик з гумовим покриттям на площі 490 кв. м. Для прогулянок біля водойм створена дерев'яний оглядовий майданчик. На вхідній групі влаштовано відеоспостереження. Було замінено 67 світильників сучасними світлодіодними.

Нагадаємо, влада Києва анонсували створення пішохідних зон у різних районах столиці, першу облаштують біля станції метро "Арсенальна".

    Реклама на dsnews.ua