• USD 28.3
  • EUR 33.5
  • GBP 36.9
Спецпроєкти

Кличко вимагає від МОН "вичерпних пояснень" щодо ситуації навколо Олімпійського коледжу

Реклама на dsnews.ua

Олімпійський коледж імені Івана Піддубного, який нещодавно опинився в епіцентрі скандалу, й надалі працюватиме як спортивна школа

Про це сьогодні під час брифінгу заявив міський голова Віталій Кличко, інформує "ДС".

"Олімпійський коледж імені Піддубного підпорядкований Міністерству освіти й у ньому триває зараз реорганізація, через яку вчора виник конфлікт. Справою щодо хуліганства і тих подій, що відбувалися вчора на території коледжу, вже займаються правоохоронці", — сказав Кличко.

Він зазначив, що коледж не закривають, а "відбувається реорганізація щодо управління закладом". "Олімпійський коледж повинен і буде далі працювати виключно за профілем — як спортивна школа", — підкреслив голова КГГА.

Кличко також наголосив, що Міністерство освіти має докладно пояснити, "що саме зміниться в управлінні коледжем і хто нагнітає ситуацію щодо цієї теми".

Як писала "ДС", 24 вересня біля Олімпійського коледжу ім. Івана Піддубного у Деснянському районі Києві відбулися масштабні сутички з поліцією, внаслідок яких постраждали декілька осіб, принаймні двоє учасників були затримані. Викладачі, студенти, їхні батьки та активісти заявили про "рейдерське захоплення" коледжу.

Своєю чергою МОН опублікував заяву, в якій наголосив, що йдеться не про ліквідацію закладу, а про реорганізацію, в рамках якого планується приєднати його до Національного університету фізичного виховання і спорту України. 

    Реклама на dsnews.ua