• USD 26.4
  • EUR 30.6
  • GBP 36.2
Спецпроєкти

Клініка в Києві підтвердила інформацію про таємну вакцинацію чиновників від коронавірусу (АУДІО)

Реклама на dsnews.ua

Співробітниця київської клініки Mediland підтвердила, що на базі закладу проводять підпільну вакцинацію від коронавірусу для VIP-клієнтів

Про це працівниця Mediland сказала журналістці видання "Страна", яка спілкувалася з нею під виглядом клієнтки, передає "ДС".

За словами співробітниці, вакцинацією займається окрема фірма, яка орендує в клініці приміщення.

"Дійсно, у нас роблять вакцинацію від коронавірусу. Але цим займаються інші лікарі, які сюди приходять саме для вакцинації. Це не просто лікарі, це ціла фірма, яка займається вакцинами. У нас вони орендують приміщення", — розповіли в "Mediland".

На виражені журналісткою побоювання в якості вакцини співробітниця запевнила, що скарг від клієнтів, які скористалися цією послугою, не надходило. А вакцинованих було вже "дуже багато".

"Дуже багато людей уже було на вакцинації — і з ними все нормально. Всі пішли живі, здорові і в гарному настрої. Нічого поганого не чула. Інакше всі би вже про це знали. Можете не турбуватися. Тут усе нормально. У плані побічних явищ ніхто нічого не виявив. Це 100%" — заявила співробітниця клініки.

Нагадаємо, раніше бізнесмен Михайло Бродський заявив, що низка народних депутатів і представників уряду таємно вакцинувалися проти COVID-19 нелегально ввезеною в Україну з Ізраїлю вакциною Pfizer. За його даними, вони платили за щеплення по 2,5 тисячі євро. За його словами, серед щеплених — нардеп Михайло Радуцький і премʼєр Денис Шмигаль.

У відповідь на це Шмигаль заявив, що готовий зробити щеплення від коронавірусу і зробить це власним коштом, коли офіційно зареєстрована вакцина надійде в клініки.

У свою чергу, нардеп Радуцький сказав, що не має наміру коментувати цю маячню і зробить щеплення публічно, як тільки вакцина стане офіційно доступною в Україні.

Президент Володимир Зеленський доручив СБУ перевірити інформацію про контрабандну вакцину від коронавірусу в Україні.

    Реклама на dsnews.ua