• USD 27.8
  • EUR 33.4
  • GBP 38.7
Спецпроєкти

Книга тижня: Як працює наша підсвідомість

У більшості випадків, коли ми говоримо про підсвідомості, ми представляємо щось непідвладне і працює за якимось дивним принципам
Реклама на dsnews.ua

Так, підсвідомість - це нетрі людської психіки. Підсвідомість керує нашими вчинками, коли ми цього навіть не усвідомлюємо. Але в цьому можна розібратися!

Джон Кехо, автор, лектор і філантроп, навчає людей вражаючим розумовим здібностям протягом 40 років. Вперше він розробив свою програму "Сила розуму" в 1978 р. і з тих пір спілкувався з сотнями тисяч людей по всьому світу і працював консультантом для численних корпоративних гігантів, включаючи DeBeers, Mobil Oil і Dominion Life.

У книзі "Підсвідомості все підвладне" Джон Кехо сформулював набір змінюють життя принципів, щоб намітити шлях до успіху і щастя. Більше того, книга являє собою дивно конкретне і практичне керівництво. Автор пояснює, як використовувати сили вашого підсвідомості, розкрити свій творчий потенціал і успішно використовувати методи візуалізації, поліпшити самооцінку, інтерпретувати свої мрії і зцілити себе.

Його програма - спусковий гачок у механізмі пробудження безмежних ресурсів людського мозку. Змусити ваше підсвідомість працювати на вас спочатку складно. Але чим більше практики, тим більших результатів ви досягнете!

Цитата: "Сучасна фізика змінила нашу концепцію матеріального світу. Ніхто вже не стверджує, що частинки складаються з якоїсь базової "речовини". Їх розглядають радше як згустки енергії. Вони можуть робити раптові переходи, "квантові стрибки", годиною поводячись як відокремлені одиниці, а в інших випадках - як хвилі чистої енергії. Реальність мінлива. Ніщо не залишається на місці. Усе є частиною моделі, яка перебуває в постійному русі, навіть камінь - це танець енергії. Всесвіт динамічний та живий, і ми перебуваємо в ньому, є його частиною, такою ж динамічною і живою".

Партер рубрики книжковий супермаркет Yakaboo

    Реклама на dsnews.ua