• USD 28.2
  • EUR 33
  • GBP 35.9
Спецпроєкти

Книга тижня: Нехай будуть з вами інновації

«Нехай будуть з вами інновації» розповідає про чудесні ізраїльських інноваціях, які змінюють життя мільярдів людей у всьому світі, і досліджує, чому ізраїльські новатори всіх віросповідань відчувають себе зобов'язаними зробити світ краще
Реклама на dsnews.ua

Книга - це історія про те, як ізраїльтяни допомагають нагодувати голодних, вилікувати хворих, захистити беззахисних і примусити пустелю розквітнути.

Аві Йориш, підприємець та експерт по Близькому Сходу, пояснює, як працює специфічна ізраїльська культура інновацій, в основі якої релігійне переконання, що хороші євреї вміють працювати не тільки для своєї вигоди. Це історії про відвагу і завзятості винахідників у медицині і сільському господарстві, обороні та енергетиці. Це історії країни, яка в пошуках рішень своїх локальних викликів і проблем знайшла те, що згодилося за тисячі кілометрів від Ізраїлю: команди парамедиків, які встигають туди, куди не встигає звичайна швидка, систему крапельного зрошення, глибинне стимулювання мозку і багато іншого.
Книга - відмінне посібник для підприємців, лідерів бізнесу і всіх, хто хоче зрозуміти, звідки приходять інновації і як це робиться.

Цитата: "У середині 1980-х ВПС скористалися даними, мапами й календарями Лешема та витворили розклад, який забороняв польоти в зонах інтенсивної міграції птахів. За словами колишнього командира ВПС Ізраїлю Авігу Бен-Нуна, ЦАГАЛ розробив для пілотів рекомендовані маршрути й маневри для уникнення зіткнень із птаха. Це також давало змогу мінімально змінювати програму навчальних польотів. Заборона польотів знизила кількість зіткнень із птаха на 76%, врятувавши життя і пілотів, і птахів та заощадивши, як считают, 1,3 мільярда доларів (за даними генерал-майора Ідо Негуштана, колишнього командира ізраїльських ВПС). Йоссі Лешема пам " ятатимуть як "одного в полі воїна, який боровся за мир між природою і технологічно високорозвинутим світом, що не дбає про довкілля".

    Реклама на dsnews.ua