• USD 26.3
  • EUR 30.6
  • GBP 36.3
Спецпроєкти

"Книга рекордів України" почала виходити в друкованому вигляді

27 вересня в Києві відбулася презентація першої друкованої книги рекордів національного проєкту "Книга рекордів України"

Реклама на dsnews.ua

Національний проєкт "Книга рекордів України" існує 19 років. Завдяки цьому проєкту мільйони людей дізнаються про видатне і унікальне в Україні. З моменту заснування проєкту було проведено велику кількість рекордних акцій, нагороджень наших співвітчизників – рекордсменів України та світу. Основна мета – популяризація українських досягнень. Віднині він існує і в друкованому варіанті, повідомляє офіційний сайт Книги рекордів.

На презентацію були запрошені всі рекордсмени представлені в Книзі рекордів України, а також організатори, експерти та партнери Національного проєкту "Книги рекордів України".

Під час заходу також нагородили номінантів національної премії "Бренд-Амбасадор України", де відзначили успішних українців, які формують позитивний імідж України за декількома критеріями – у сфері дипломатії, політики, культури, спорту, екології тощо. Бренд-Амбасадорами України 2021 стали Ігор Дулин, Марина Соботюк, Анжеліка Рудницька, Анастасія Барчишина, Руслан Марцінків та Джамаль Бадван.

"Цією премією ми хочемо привернути увагу до особливих, успішних та мега талановитих людей України, які є прикладом для наших дітей і найкращими репрезентаторами України у світі. Наші рекордсмени – це люди, які зробили визначні досягнення в найрізноманітніших сферах, вони наша гордість не тільки в Україні, але й про всьому світу!", — наголосила генеральна директорка "Книги рекордів України" Ганна Крисюк.

Презентація книги відбулась за підтримки Business Woman Club, міжнародного видання Світове українство, журналу Business Woman.

    Реклама на dsnews.ua