• USD 28
  • EUR 33.7
  • GBP 39.1
Спецпроєкти

Кількість летальних випадків зростає: Степанов поскаржився на сумну статистику COVID-19

Тижнева динаміка епідемії COVID-19 в Україні погіршилася: кількість нових і летальних випадків зростає, заповненість ліжок з киснем становить близько 58%, а понад 67 тисяч таких місць для людей з коронавірусом Україна забезпечити не зможе

Максим Степанов
Максим Степанов / Фото з відкритих джерел
Реклама на dsnews.ua

Про це міністр охорони здоровʼя Максим Степанов заявив на брифінгу 6 квітня, передає "ДС".

"Статистика за минулий тиждень достатньо сумна. У динаміці, якщо проаналізувати наприклад, кількість смертельних випадків, то за минулий тиждень ця цифра склала 2 455, що на 400 смертельних випадків більше, ніж позаминулого тижня. 

Також у нас зросла загальна кількість захворівших за минулий тиждень і склала 103 497 повідомлень щодо захворюваності на COVID-19 за тиждень.

У "червоній зоні" карантинних обмежень перебуває 11 областей.  

Загальна заповненість ліжок із киснем складає біля 58% і вона продовжує зростати. Якщо подивитися, де найбільш напружена ситуація, це столиця Київ, це Хмельницька область, це Миколаївська область, це Житомирська область. Це ті регіони, де найбільша кількість заповнених ліжок ік киснем. Усі вони перебувають на червоному рівні епідеміологічної небезпеки, тому що епідситуація на межі критичності", — зазначив Степанов.

Міністр додав, що всього в лікарнях перебуває понад 47 тисяч хворих.

"Ми збільшили кількість ліжок і потужності нашої медичної системи до просто неймовірних цифр. У нас кількість ліжок із киснем складає близько 67 тисяч. Це вже ми дійшли до певної межі – і збільшувати далі немає куди, бо інші хвороби не робили канікул і їх треба також лікувати", – заявив він.

Нагадаємо, станом на ранок 6 квітня в Україні зафіксовано 13 276 нових випадків коронавірусної хвороби, це на 3097 випадків більше, ніж напередодні вранці.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua