• USD 28
  • EUR 33.5
  • GBP 38.5
Спецпроєкти

Колишній колега про Марченко: Ніякий політик і дуже посередня ведуча (ВІДЕО)

Відомий російський музичний критик, ведучий та член журі шоу "Х-Фактор" Сергій Сосєдов поставив під сумнів професійний рівень Оксани Марченко, зазначивши, що вона не вміє імпровізувати

Реклама на dsnews.ua

На думку Сосєдова, який працював з Оксаною Марченко на телебаченні багато років, вона дуже посередня телеведуча, інформує "ДС".

Критик іронічно оцінив наміри дружини Віктора Медведчука йти у велику політику. "Ну який вона політик?.. Чоловік у неї політик, а вона який політик? Вона від політики доволі далека. Взагалі, треба сказати (мовчав я довго, добре, що ви підняли питання), вона і як ведуча була дуже слабкою. Чесно скажу вам", — заявив Сосєдов в ток-шоу "Ходять чутки".

За його словами, Марченко завжди працювала на "Х-Факторі" за сценарієм, боячись імпровізувати. "Вона завжди боялася відійти від тексту. Я їй неодноразово казав, що вона мала б відповідати, щоб у нас був цікавий діалог. А вона казала, мовляв, у неї діалог не прописано… Вона навіть сама боялася вносити зміни до сценарію.. Я був шокований такою поведінкою… Вона лише за папірцем працювала. Яка вона до біса ведуча?! Вона диктор! Оксана, ти диктор, дорогенька моя! Ніяка ти не ведуча, у тебе ніякої імпровізації ніколи не було!.. Вона ведуча посередня — читала з папірця і боялася зробити шаг вліво-вправо…Вона була дуже закомплексованою", — стверджує колишній колега.

При цьому він висловив здивування такою ситуацією, адже Марченко, за його словами, "не була простою ведучою", а мала дуже великі вплив і повноваження.

Коментарів самої Оксани Марченко з приводу заяв Сосєдова поки що не надходило.

Як писала "ДС", Сергій Сосєдов розповів, через що посварився з Оксаною Марченко і більше не спілкується з нею.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua