• USD 39.6
  • EUR 42.1
  • GBP 49.3
Спецпроєкти

Колишній нардеп Лозінський, який відсидів за вбивство, виграв вибори на Кіровоградщині

Реклама на dsnews.ua

Колишній депутат Верховної Ради Віктор Лозінський, якого було засуджено до 15 років увʼязнення за вбивство, переміг у голосуванні на голову обʼєднаної територіальної громади

Лозинський балотувався поруч з місцем убивства, інформує "ДС".

"Лозінський Віктор Олександрович, який йшов як самовисуванець, впевнено виграв вибори на посаду керівника Підвисоцької ОТГ Голованівського району Кіровоградської області", — повідомили ВВС News Україна у місцевій виборчій комісії.

Водночас там уточнили, що оформлення протоколів ще триває. Його головним конкурентом був кандидат від "Слуги народу" Сергій Баліцький, родина якого має агробізнес у регіоні.

Зараз Підвисоцька ОТГ належить до Голованівського району, де у 2009 році й сталось вбивство. В ній живуть 4,79 тисячі виборців.

Баліцький заявляв про погрози з боку Лозінського, але той заперечував це.

У 2009 році вбивство чоловіка на Кіровоградщині отримало політичне забарвлення, адже пан Лозінський представляв БЮТ, а очільниця уряду Юлія Тимошенко тоді була фавориткою на президентських виборах.

Сам Лозінський напередодні місцевих виборів дав інтервʼю, в якому назвав себе директором агропідприємства й заявив, що добився справедливості, знявши усі судимості з себе.

    Реклама на dsnews.ua