• USD 28.3
  • EUR 34.4
  • GBP 38.8
Спецпроєкти

Колишнього віцемера Євпаторії спіймали з хабарем і українськими паспортами

Реклама на dsnews.ua

Колишній перший заступник мера окупаційної адміністрації Євпаторії був затриманий за підозрою у хабарництві, а в ході обшуку у нього були виявлені українські паспорти

Про це йдеться в повідомленні пресслужби Слідчого комітету Росії, передає "ДС".

Слідчі встановили, що навесні 2018 року чоловік, який на той момент обіймав посаду першого заступника мера Євпаторії, отримав хабар у великому розмірі через посередника у вигляді об'єкта капітального будівництва. Хабар передавався за затвердження схеми розташування земельної ділянки на кадастровому плані території і його попереднє погодження в оренду без проведення торгів з земель, які перебувають у користуванні муніципалітету. Через деякий час чиновник підписав потрібні документи.

Сьогодні колишній віцемер Євпаторії був затриманий і доставлений у слідчий відділ по місту Євпаторії.

В рамках розслідуваної кримінальної справи встановлюються всі обставини скоєного злочину.

За даними видання "Комерсант" мова йде про Кирила Вавренюка. Під час обшуку в будинку чиновника виявили паспорт України і кілька закордонних українських паспортів, який він мав здати під час вступу на державну службу до окупаційної адміністрації. Також слідство з'ясовує, на якій підставі колишня дружина Вавренюка була визнана незаможною і отримала квартиру за рахунок муніципального бюджету, а його мати володіла рестораном в незаконній будові.

    Реклама на dsnews.ua