• USD 28.3
  • EUR 33
  • GBP 36.5
Спецпроєкти

Колишнього віцепрем'єра України звинуватили у побитті онука (ВІДЕО)

Реклама на dsnews.ua

Перехожі запідозрили колишнього народного депутата і віцепремʼєр-міністра України Олега Рибачука у жорстокому поводженні з дитиною

Інцидент на відео зняли очевидці та виклали у соцмережу інформує "ДС" із посиланням на УНІАН.

Дівчина, яка нібито стала свідком "жорстоких дій", сказала, що напише на Рибачука заяву в поліцію. "Я все чула і все зняла… ви йому ледь ніс не розбили… Дітей потрібно рятувати від таких, як ви!" — сказала вона, переходячи на крик.

Політик, своєю чергою, пояснив свою поведінку тим, що його онук обзивав і бив брата: "Ви не знаєте, про що була розмова… це два брати… Ви не знаєте, що він говорив на свого брата… Я мовчав взагалі, він зі своїм братом побився. Він на нього такі слова говорив".

Втім, дівчина, яка знімала відео, не могла вгамуватися й надалі погрожувала Рибачуку "забрати від нього дітей".

Примітно, що ніякого "побиття дитини" на відео не зафіксовано, однак наприкінці запису є короткий відрізок, на якому чоловік, схожий на Рибачука, хапає хлопчика за голову та щось грізно каже йому.

Слід зазначити, що відео може інтерпретуватися як провокація, а зйомка та публікація запису з неповнолітньою особою — як порушення його прав.

УВАГА! На відео присутні неповнолітні. "ДС" не є автором відео, не несе відповідальності за його зміст і публікує його виключно через суспільний резонанс.

Коментарів самого Олега Рибачука з приводу публікації відео з його онуками поки що не надходило.

Як повідомляла "ДС", на початку вересня син кандидата в мери Кривого Рогу від "Слуги народу" Дмитра Шевчика на пішохідному переході збив дитину. 11-річний хлопчик із серйозними травмами знаходиться у лікарні.

    Реклама на dsnews.ua