• USD 28
  • EUR 33.7
  • GBP 39.1
Спецпроєкти

Комарницький жалівся Тищенку на "аморального типа" і "маніяка" Ткаченка, - нардеп

Реклама на dsnews.ua

Позафракційний нардеп Гео Лерос оприлюднив другу частину записів розмов, на яких, як він стверджує, присутні нардеп фракції "Слуга народи" Микола Тищенко і бізнесмен Денис Комарницький, якого називають "смотрящим за Києвом"

Записи нібито були зроблені у лазні на Оболоні у той час, коли у Комарницького відбувалися обшуки, інформує "ДС".

Під час розмови "смотрящий" Комарницький стверджує, що "атака" на нього була здійснена через його підтримку чинного мера Києва Віталія Кличка.

Нова порція записів висвітлює конфлікт, який розвертався восени 2019 року навколо столиці. Під час так званої "Битви за Київ" команда президента Зеленського на чолі з тодішнім головою ОПУ Андрієм Богданом намагалася ввести людей олігарха Ігоря Коломойського в управління містом, а команда Кличка посилено відбивалася. Однією з дійових осіб "битви" став на той час народний депутат, а нині міністру культури Олександр Ткаченко. Його персоні Комарницький приділяє особливу увагу.

"Я не хочу допустити до влади негідників. Але ж вони до влади намагаються (прийти, — прим. "ДС"), так? Це все з чого взагалі почалося? Я їм кажу, ось тобі послали Ткаченка. Я його особисто вважаю аморальним типом, негідником, бл*дь! Взагалі, мені рожа, ви бачили таку рожу, рожа якогось маніяка! Так от, суть була така, що коли вони намагалися зайти у Київ, я, звичайно, підтримав чинного мера. Якщо чесно, то все крутиться навколо цього. Вони (команда Зеленського-Коломойського, — прим. "ДС") хочуть його збити. Я встав поряд, і вони програли, тому від злості вони мене кусають", — каже голос, схожий на голос Комарницького.

Як писала "ДС", 2 жовтня Лерос оприлюднив шматки записів розмов, які, за його твердженням, вказують на те, що президент Володимир Зеленський і голова його офісу Андрій Єрмак за посередництвом Тищенка покривають корупційні дії Дениса Комарницького у Києві.

Тищенко назвав записи, оприлюднені Леросом щодо його контактів з Комарницьким, "погано зробленим фейком". Коментарів самого Комарницького не надходило.

    Реклама на dsnews.ua