• USD 26.4
  • EUR 30.6
  • GBP 36.2
Спецпроєкти

Комісія Кабміну зобов'язала Харківську ОДА посилити карантин

Державна комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій на позачерговому засіданні 7 жовтня доручила Харківській обласній державній адміністрації посилити карантинні обмеження

Фото з відкритих джерел
Реклама на dsnews.ua

Про це йдеться в повідомленні пресслужби Кабінету міністрів, передає "ДС".

Міністр охорони здоров'я Віктор Ляшко зазначив, що на початку тижня спостерігалося погіршення епідситуації на Харківщині.

"В області перевищували два індикатори: кількість позитивних тестів та кількість госпіталізацій. Оперативно реагуючи на дану ситуацію, було нарощено кількість тестувань і додані нові заклади охорони здоров’я, зокрема, лікарні, які мають ліжка з киснем. Це дозволило нам вивести область з ознак, перевищення яких дозволяє встановлювати "червоний" рівень епідемічної небезпеки", — підкреслив міністр.

Але ситуація з поширенням COVID-19 залишається напруженою, тому Комісія прийняла рішення зобов'язати Харківську обласну державну адміністрацію посилити протиепідемічні заходи в регіоні.

"Критичного навантаження на систему охорони здоров’я в області немає. Але потрібно посилити додатковий нагляд за збільшенням кількісті захворювань", — підсумував Ляшко.

Комісія ТЕБ та НС доручила Харківській ОДА:

- продовжувати збільшувати кількість ПЛР-тестів та експрес-тестів;

- посилити контроль за дотриманням критеріїв госпіталізації пацієнтів з коронавірусом, неухильно виконуючи галузеві стандарти організації надання медичної допомоги хворим COVID-19;

- оновити маршрути пацієнтів і їх суворе виконання медичною службою області;

- ініціювати встановлення додаткових обмежувальних протиепідемічних заходів на території окремих територіальних громад в межах області.

Нагадаємо, за добу 6 жовтня 2021 року в Україні зафіксовано 15 125 нових підтверджених випадків COVID-19 (з них дітей — тисяча чотиреста двадцять один, медпрацівників — 341). Найбільша кількість підтверджених випадків зареєстровано в Харківській, Львівській, Одеській, Дніпропетровській і Донецькій областях.

Редактор: Марія Чиренко
    Реклама на dsnews.ua