• USD 27
  • EUR 32.8
  • GBP 38.3
Спецпроєкти

Компенсації за зруйноване житло на Донбасі обіцяють виплатити до 2023 року: хто і як може отримати

Компенсації за житло, зруйноване в ході бойових дій на Донбасі, мають повністю виплатити до 2023 року

Реклама на dsnews.ua

Про це повідомив перший заступник міністра з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій Ростислав Замлинський в ефірі телеканалу «Україна 24», передає "ДС".

Йдеться про житло на підконтрольній українському уряду території. До місцевих органів влади власникам потрібно здати пакет документів.

«Для того, щоб отримати компенсацію за повністю зруйноване житло, особи, які є власниками цього житла, повинні звернутися до місцевого органу влади. Як правило, це військово-цивільна адміністрація. Звертатися потрібно з відповідною заявою, до заяви додається низка документів, зокрема копія паспорта, копія індивідуального податкового номера, а також документи, що підтверджують власність на цей об'єкт житлового фонду», — пояснив Замлинський.

Він також розповів, як визначається сума компенсації за житло.

«Нещодавно Мінрегіонбуд переглянув опосередковану вартість побудованого житла в бік збільшення. Ці величини також беруться до уваги, коли комісія розглядає питання про компенсацію громадянам України за зруйноване житло. Звичайно, сума компенсації також визначається на основі цих нормативів. Хочу відзначити, що максимальна сума коштів, яка може бути отримана за зруйноване житло, становить 300 тис. грн», — сказав перший заступник голови Мінреінтеграціі.

Нагадаємо, в квітні ватажок "ДНР" Денис Пушилін підписав "указ", згідно з яким в ОРДО затверджено "типовий порядок виявлення, обліку та прийняття в муніципальну власність безхазяйних нерухомих речей".

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua