• USD 27.6
  • EUR 33.5
  • GBP 38.9
Спецпроєкти

"Корейською" AstraZeneсa вакцинуватимуть людей старше 65 років, — Ляшко

Партія вакцини від СOVID-19 від компанії AstraZeneca, яку Україна отримала в рамках ініціативи COVAX, використовуватиметься для щеплення громадян віком від 65 років та для другого щеплення тих, хто отримав першу дозу вакцини в лютому.

Віктор Ляшко
Віктор Ляшко / Фото з відкритих джерел
Реклама на dsnews.ua

Про це на брифінгу повідомив заступник міністра охорони здоров’я, головний державний санітарний лікар Віктор Ляшко, передає "ДС"

"Сьогодні в Україну прилетіла чергова партія вакцин від глобальної ініціативи COVAX, яка забезпечує рівний доступ до вакцин для мешканців усього світу. Ми говоримо про партію 367 200 доз від AstraZeneca, яка вироблена в Південній Кореї. Нагадаю, що ця вакцина розроблена Оксфордським університетом у співпраці з британсько-шведською компанією AstraZeneca…. Ця партія вакцин буде використовуватися в більшості своїй у кабінетах щеплень для людей віком 65+ і старше. Частина партії буде залишена для проведення другого щеплення людям, які зробили щеплення у період з 24 лютого", — сказав Ляшко.

Він нагадав, що в Україні вже проводиться щеплення вакциною AstraZeneca виробництва індійського Інституту сироватки крові.

"Усі вакцини AstraZeneca, незалежно від країни виробника, — це один і той же продукт, вироблений за однією технологією і є взаємозамінним. Тому ідентичний склад, ідентична вакцина, єдиний продукт, тому вони можуть чергуватися при проведенні щеплень. Перше щеплення ми можемо зробити вакциною, виробленою на індійському майданчику, друге — вакциною, виробленою на корейському майданчику", — сказав Ляшко.

Нагадаємо, протягом минулої доби, 22 квітня, щеплення проти коронавірусу в Україні отримали 16 169 осіб, це на 2125 більше, ніж напередодні. Станом на ранок 23 квітня усього вакциновано 508 046 українців.

Редактор: Євген Журавльов
    Реклама на dsnews.ua