• USD 27.6
  • EUR 32.5
  • GBP 36
Спецпроєкти

Коронавірус в Україні: у Моз готуються до гіршого

Реклама на dsnews.ua
В Україні зростає кількість випадків зараження коронавирусной інфекцією, і Міністерство охорони здоров'я готується до "гіршого варіанту" розвитку подій восени

Про це заявив міністр охорони здоров'я Максим Степанов в ефірі телеканалу "Україна 24", передає "ДС".

"У нас триває епідемія. За кількістю захворювань у нас є зростання. І нам дуже потрібен контроль, контроль заради безпеки і здоров'я наших громадян. Розраховую, що депутати підтримають цей законопроект (про штрафи за неношение масок - ред.). Якщо ми проаналізуємо, як у нас відбувався розвиток епідемії, то можемо побачити, що ми зафіксувалися на певному рівні 300-400 хворих, почали процес пом'якшення, прийшли до адаптивного карантину... Але деякі люди зрозуміли це як повний вихід з карантину - і останні 4 тижні ми спостерігаємо зростання", - розповів міністр.

Степанов назвав регіони-лідери по розповсюдженню коронавіруса - Львівська область, Львів і Київ.

"Тому ми перебуваємо в пандемії... Щодо того, до чого ми готуємося восени, звичайно, наша основна задача - максимально підготувати систему охорони здоров'я. Ми завжди готуємося до гіршого варіанту, щоб ми були здатні надавати медичну допомогу всім без винятку. За три місяці ми підготували систему, і зараз, і за ефективністю лікування, і по забезпеченості лікарень ми знаходимося в набагато кращих умовах, ніж це було три місяці тому ", - сказав він.

Як повідомляла "ДС", за станом на ранок 7 липня в Україні зафіксовано 49 607 випадків зараження коронавірусом, добовий приріст склав 564 випадку. Померли за час епідемії 1283 осіб (за минулу добу 21), 22 193 пацієнта одужали.

    Реклама на dsnews.ua