• USD 28
  • EUR 33.5
  • GBP 38.5
Спецпроєкти

Коронавірус: Кличко нарікає, що "Дій вдома" не працює і хворі "шастають"

Реклама на dsnews.ua

Мер Києва Віталій Кличко вважає контроль за інфікованими коронавірусом одним із основних способів розірвання ланцюга передачі хвороби

Про це Кличко сказав під час онлайн брифінгу 16 листопада, передає "ДС" із посиланням на УП.

"Ми не хочемо повного локдауну! І сьогодні на селекторі з прем’єр-міністром я також наголосив на важливості контролю за ізоляцією хворих і контактних осіб. Аби припинити хвилю розповсюдження вірусу. Бо, на жаль, система "Дій вдома" не працює. І у нас багато прикладів, коли інфіковані та контактні особи продовжують ходити на роботу, в школу, відвідують публічні місця. Контроль за хворими та тими, хто з ними контактує, є одним із основних способів розірвання ланцюга передачі вірусу!" — сказав мер.

Кличко підкреслив, що головне наразі — зберегти здоров’я і життя людей. Він знову підтвердив, що Київ виконуватиме постанову уряду щодо так званого "карантину вихідного дня".

Однак, на думку мера, уряд має невідкладно розробити і запропонувати механізми компенсацій і пільг для бізнесу.

Нагадаємо, в ВР зареєстрували постанову про скасування карантину вихідного дня. Відповідну рекомендацію парламент надає Кабінету міністрів.

Як повідомляла "ДС", 11 листопада Кабмін запровадив карантин вихідного дня в Україні з 14 листопада — з 00:00 суботи до 00:00 понеділка.

    Реклама на dsnews.ua