• USD 28.2
  • EUR 33.3
  • GBP 36.5
Спецпроєкти

Коронавірус на Київщині: закриті 8 шкіл і 4 дитсадки

Реклама на dsnews.ua

Станом на 9 вересня в Київській області вже в 19 установах середньої освіти виявлені випадки захворювання коронавірусом, при цьому хворіють як учні, так і педагогічні працівники

Про це повідомив голова Київської обласної державної адміністрації Василь Володін, передає "ДС" з посиланням на пресслужбу Київської ОДА.

За його словами, у звʼязку з підтвердженими випадками коронавірусу 8 шкіл в області повністю переведені на дистанційну роботу.

"Це Васильківські школи №1 і №2; Ірпінська школа №15 в Васильківському р-ні Застугнянська школа; в Переяслав-Хмельницькому районі дві школи: світанківське навчально-виховне обʼєднання і Хоцьківська школа. В Фурсівській обʼєднаній громаді на дистанційне навчання переведена Пищиківська школа і в Барищівській ОТГ — Сезенківський навчально-виховний комплекс", — уточнив він.

Також Володін додав, що ще в 11 навчальних закладах на дистанційне навчання переведено 12 класів. В результаті 2 405 учнів і вчителів терміново переведені на дистанційне навчання в обласних закладах освіти.

Як заначили в ОДА, крім шкіл в області в умовах адаптивного карантину працює 659 закладів дошкільної освіти, які відвідує 33 166 дітей.

Так, у звʼязку із захворюванням на СОVID-19 закриті на карантин 4 дитсадки: 2 в Переяславі, 1 в Білій Церкві, 1 в с. Плесецьке Васильківського району. Особи, які контактували з хворими проходять тести ПЦР.

"У всіх закладах, де виявлено захворювання, проведена дезінфекція приміщень (класних кімнат, коридорів, санвузлів, вестибюлів). Працівників закладу, які контактували з хворими, попередили про необхідність дотримання карантинного режиму шляхом самоізоляції", — підкреслив Володін.

Нагадаємо, станом на ранок 9 вересня в Україні зафіксовано 2551 новий випадок зараження коронавірусом, загальна кількість інфікованих досягла 143 030 осіб.

    Реклама на dsnews.ua